unibet

Bukmacher Unibet

Unibet jest jednym z największych firm bukmacherskich na rynku europejskim. Bukmacher Unibet ma obecnie ponad 14 milionów klientów w ponad 100 krajach i zatrudnia ponad 1000 pracowników. Wielu klientów pochodzi ze Skandynawii i Europy Środkowej. Unibet oferuje imponującą liczbę popularnych rynków sportowych. Ponadto ma intuicyjny i łatwy w obsłudze serwis, dzięki któremu obstawianie zakładów jest bardzo proste.  

Podstawowe informacje o bukmacherze 

Bukmacher Unibet został założony w 1997 r., działa więc już od 23 lat, co czyni go wiarygodnym i solidnym graczem na rynku. Jeśli chodzi o polskich bukmacherów, tylko Totolotek, STS i Fortuna mają podobnie długi staż co Unibet. Czynnikiem, który pozwolił im się wybić do czołówki firm bukmacherskich jest zdecydowanie dobra reputacja wśród graczy, którzy są zadowoleni z usług Unibet. Serwis internetowy oraz dedykowana aplikacja mobilna bukmachera obsługiwana jest przez Platinum Gaming Limited i są teraz dostępne w ponad 100 krajach. Unibet prowadzi swoją działalność w oparciu o zezwolenie wydane przez  Gibraltar Gambling Commission i UK Gambling Commission. Trzeba wspomnieć, że te dwa organy, regulujące hazard w Europie, uważa się za jedne z najbardziej restrykcyjne organami.

Oferta Unibet 

Bukmacher Unibet wyróżnia się szeroką ofertą zakładów sportowych, które obejmują zarówno największe widowiska sportowe, jak i mniej popularne spotkania na całym świecie. Dodatkowo dzięki temu, że bukmacher pochodzi ze Skandynawii, gracze mogą w nim obstawiać zakłady na bandy, czyli dyscyplinę zbliżona do hokeja na lodzie. Poza starndardowymi zakładami sportowymi bukmacher udostępnia zakłady specjalne, gdzie gracze mogą zakładać się o coś, co ma związek z życiem kulturalnym, szeroko pojętym show biznesem, polityką. Wśród nich znajdziemy więc zakłady na sportową osobowość roku BBC, o to, kto wygra popularne reality show Love Island.

Funkcjonalność serwisu Unibet

Gracze bukmacher Unibet chwalą sobie serwis za jego prosty układ i przejrzystość. Nawet początkujący gracze nie mają problemu żeby się w nim odnaleźć. Gracz znajduje najważniejsze informacje, szybko orientuje się, gdzie są wszystkie podstawowe funkcje serwisu. Unibet postawił na kolory  zielony, ciemny czarny i szary oraz żółte akcenty. Poprzez rozwijane menu gracz przechodzi w wybrane przez siebie dyscypliny, gdzie może postawić zakład. Pod menu czytamy informację o dostępnym bonusie powitalnym. Dalej widzimy zakłady na żywo ze zmieniającymi się kursami i zbliżającymi się rozgrywkami, polecane kursy dla gracza. Na samym dole znajdują się odnośniki do social media bukmachera.

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Gracze cenią sobie, kiedy bukmacherzy dają wachlarz możliwości jeśli chodzi o płatności na jego platformie. Firma Unibet oferuje swoim klientom szeroki wybór, zarówno dla depozytów, jak i wypłat. Depozyt można złożyć za pomocą:

  • Przelewu bankowego
  • Karta Visa
  • Karta MasterCard
  • Paysafecard
  • Skrill
  • PayPal
  • Neteller
  • ApplePay.

Czy Unibet jest legalny w Polsce?

Bukmacher Unibet przez wiele lat oferował zakłady bukmacherskie, wirtualne kasyno i inne gry również Polakom. Na pytanie, czy bukmacher Unibet działa w Polsce legalnie niestety musimy odpowiedzieć przecząco. Wraz z wejściem nowelizacji ustawy hazardowej wiele się zmieniło na polskim rynku bukmacherskim. Obecnie, aby prowadzić działalność opierającą się na zakładach sportowych, należy uzyskać odpowiednią licencję, którą przyznaje Ministerstwo Finansów. Aby takie zezwolenie uzyskać, trzeba spełnić szereg różnorakich warunków. Unibet nie posiada stosownej licencji, by prowadzić swoją działalność zgodnie z prawem na terenie Polski.  

Unibet – podsumowanie

Bukmacher Unibet ma spore doświadczenie na rynku bukmacherskich, które zdobywa już od 23 lat. Przez okres swojej działalności zdążył zjednać sobie klientów i zachęcić ich do obstawiania w ich serwisie. Bukmacher Unibet otrzymał kilka prestiżowych nagród, m.in. Innovation in Poker na EGR Awards w 2015 roku i nagrodę za bycie społecznie odpowiedzialnym operatorem na IGA Awards 2016. Przyznano mu także najlepszy pokerowy program partnerski na iGB Affiliate Awards w 2016. Unibet prowadzi działalność w oparciu o dwie licencje wydane przez Gibraltar Gambling Commission i UK Gambling Commission.

bet at home

Bet-at-home

fuksiarz-logo

Fuksiarz wchodzi na rynek! Nowy legalny bukmacher

betsson

Betsson

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer