fuksiarz-logo

Fuksiarz wchodzi na rynek! Nowy legalny bukmacher

Spodziewaliśmy się, że rok 2021 z pewnością przyniesie wiele niespodzianek. Jedną z nich jak się okazuje jest wejście na rynek nowego bukmachera. Fuksiarz dołącza do gry jako w pełni legalny bukmacher, który uzyskał odpowiednie zezwolenie na prowadzenie swojej działalności online od Ministra Finansów. Czym wyróżnia się oferta Fuksiarza na tle innych bukmacherów? Czy opłaca się rejestrować konto u kompletnie nowego bukmachera? Jakim bonusem powitalnym dysponuje Fuksiarz? Na te i inne pytania odpowiadamy w tekście poniżej!

Oferta Fuksiarza

Fuksiarz zdaje sobie sprawę z tego, że wchodzi na rynek bardzo konkurencyjny, dlatego od początku zadbał o atrakcyjną ofertę dla swoich graczy. Fuksiarz oferuje wszystkie najważniejsze dyscypliny sportowe. Na wyróżnienie zasługuje oczywiście najpopularniejsza w bukmacherce piłka nożna z wieloma rynkami zdarzeń oraz mnóstwem mało popularnych lig. Znajdziemy tu także mnóstwo zakładów tenis, który jest drugim najczęściej obstawionym sportem u bukmacherów. Oprócz koszykówki, hokeja czy sportów walki, Fuksiarz udostępnia zakłady na cieszące się mniejszą popularnością sporty, np. golf, szachy. Warto zwrócić uwagę także na e-sport oraz zakłady na gry karciane. Fuksiarz oferuje u siebie poker i blackjack, a zakłady dostępne są przez 24/7.

fuksiarz oferta

Szybka rejestracja 

Każdy nowoczesny bukmacher wie, że gracz, który dołącza do jego serwisu chce jak najszybciej otworzyć konto i przystąpić do obstawiania zakładów. Pomaga w tym szybka rejestracja bez dowodu. W Fuksiarzi dzięki skróconemu formularzowi rejestracyjnemu, gracz musi dopełnić jedynie minimum formalności do założenia konta bukmacherskiego. Bukmacher udostępnia konto tymczasowe na 30 dni w ciągu których możemy korzystać ze wszystkich funkcji fuksiarz.pl oprócz wypłat. Jak najbardziej konto tymczasowe da się zamienić w konto stałe. Gracz nie musi podczas szybkiej rejestracji podawać swoich pełnych danych oraz przesyłać skanów lub zdjęć dowodu tożsamości. Kluczowy jest tutaj numer telefonu, na który przychodzi kod SMS. To on pozwala nam natychmiast aktywować konto i przejść do obstawiania zakładów.

szybka rejestracja fuksiarz

Wpłaty i wypłaty 

Gracz który będzie chciał wpłacić lub wypłacić pieniądze w Fuksiarzu, nie napotka żadnego problemu. Bukmacher zaproponował wiele różnych metod płatności bez jakiejkolwiek prowizji. Fuksiarz udostępnia kilka metod płatności, więc użytkownicy łatwo mogą przeprowadzać operacje finansowe. Płatności są w Fuksiarzu błyskawiczne, dzięki czemu po dokonaniu wpłaty, można od razu przejść do obstawiania. Z kolei przy wypłatach, pieniądze natychmiast pojawiają się na koncie w banku. Fuksiarz.pl oferuje następujące sposoby płatności:

  • Przelewy24
  • tPay
  • Blik
  • DotPay

Ważną informacją dla graczy jest to, że wpłaty i wypłaty są w Fuksiarzu dostępne przez 24 godziny na dobę. Niezależnie od dnia i godziny zostaniesz więc obsłużony zgodnie z wytycznymi bukmachera.

fuksiarz płatności

Czy Fuksiarz to legalny bukmacher? 

Nic dziwnego że wiele osób w internecie zadaje pytanie, czy Fuksiarz to jest legalny bukmacher. Wzrost liczby zapytań o tę kwestię można postrzegać jako dobry znak. Po pierwsze gracze są świadomi zagrożeń grania u nielegalnych podmiotów, a po drugie wejście Fuksiarza na rynek odbiło się szerokim echem. Chcemy raz na zawsze rozwiać wszystkie ewentualne wątpliwości. Bukmacher Fuksiarz prowadzi swoją działalność na podstawie uzyskanej licencji od Ministerstwa Finansów. Zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych otrzymał dokładnie w grudniu 2020 r.. Zakłady bukmacherskie Fuksiarz działają więc zgodnie z polskim prawem, dlatego zachęcamy do rejestracji. Nie trzeba się obawiać o to, że poniesiemy jakieś konsekwencje w związku z grą w Fuksiarzu.

Fuksiarz Zakłady Bukmacherskie Online 

Kiedy wchodzi na rynek nowy bukmacher branża bukmacherska bacznie obserwuje nowego konkurenta. My również jesteśmy ciekawi, jak potoczy się historia Fuksiarza i czy zostanie on jednym z najlepszych bukmacherów na polskim rynku. Na tę chwilę możemy powiedzieć, że start Fuksiarza wydaje się obiecujący. Bukmacher w najbliższym czasie ma wypuścić swoją dedykowaną aplikację mobilną. Z naszych informacji wynika, że Fuksiarz skupi się tylko na sferze online i nie zamierza ruszać z lokalami stacjonarnymi. Bukmacher przygotował atrakcyjny bonus powitalny i udostępnił dla nowych graczy specjalny bonus kod Fuksiarz? Warto przetestować usługi nowego bukmachera, gdyż ma on do zaoferowania wiele ciekawych rozwiązań.

Ile trwa rejestracja w Fuksiarzu?

Fuksiarz ma prosty formularz rejestracyjny, którego wypełnienie nie powinno trwać więcej niż ok. 2 minuty. W Fuksiarzu zarejestrujesz się bez dowodu.

Czy Fuksiarz oferuje bonus na start?

Tak. Po założeniu konta gracza w serwisie bukmacherskim fuksiarz.pl otrzymasz atrakcyjny bonus powitalny w formie cashbacku.

Jaki jest kod promocyjny Fuksiarz?

Bukmacher Fuksiarz przyznaje kod promocyjny każdemu nowemu graczowi. Podczas rejestracji automatycznie przypisywany jest kod, który gwarantuje najlepszą możliwą ofertę.

Czy każdy może odebrać bonus Fuksiarz?

Tak, uprawnieni są wszyscy, którzy rejestrują swoje konta w serwisie bukmacherskim fuksiarz.pl.

bet at home

Bet-at-home

unibet

Bukmacher Unibet

betsson

Betsson

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer