Fuksiarz wchodzi na rynek! Nowy legalny bukmacher

Spodziewaliśmy się, że rok 2021 z pewnością przyniesie wiele niespodzianek. Jedną z nich jak się okazuje jest wejście na rynek nowego bukmachera. Fuksiarz dołącza do gry jako w pełni legalny bukmacher, który uzyskał odpowiednie zezwolenie na prowadzenie swojej działalności online od Ministra Finansów. Czym wyróżnia się oferta Fuksiarza na tle innych bukmacherów? Czy opłaca się rejestrować konto u kompletnie nowego bukmachera? Jakim bonusem powitalnym dysponuje Fuksiarz? 

Oferta Fuksiarza

Fuksiarz zdaje sobie sprawę z tego, że wchodzi na rynek bardzo konkurencyjny, dlatego od początku zadbał o atrakcyjną ofertę dla swoich graczy. Fuksiarz oferuje wszystkie najważniejsze dyscypliny sportowe. Na wyróżnienie zasługuje oczywiście najpopularniejsza w bukmacherce piłka nożna z wieloma rynkami zdarzeń oraz mnóstwem mało popularnych lig, a także tenis, który jest drugim najczęściej obstawionym sportem u bukmacherów. Oprócz koszykówki, hokeja czy sportów walki, Fuksiarz udostępnia zakłady na cieszące się mniejszą popularnością sporty, np. golf, szachy.

Szybka rejestracja 

Każdy nowoczesny bukmacher wie, że gracz, który dołącza do jego serwis chce jak najszybciej otworzyć konto i przystąpić do obstawiania zakładów. Pomaga w tym szybka rejestracja bez dowodu. Dzięki skróconemu formularzowi rejestracyjnemu, gracz musi dopełnić jedynie minimum formalności do założenia konta bukmacherskiego. Bukmacherzy udostępniają konto tymczasowe na ograniczony okres czasu, które da się zamienić w konto stałe. Gracz nie musi podczas rejestracji konta tymczasowego podawać swoich pełnych danych oraz przesyłać skanów lub zdjęć dowodu tożsamości. 

Wpłaty i wypłaty 

Żaden gracz, który będzie chciał wpłacić lub wypłacić pieniądze w Fuksiarzu, nie napotka żadnego problemu. Bukmacher zaproponował wiele różnych metod płatności bez żadnych prowizji. Niektórym graczom wprowadzenie Revoluta przez bukmachera jako jedną z metod wpłat wydaje się innowacyjne. Fuksiarz poza Revolutem udostępnia także wypłaty z konta bukmacherskiego na konto bankowe oraz  obowiązkowe:

  • Przelewy24
  • PayU
  • Blik
  • DotPay
  • VISA i Mastercard
  • Paysafecard
  • Neteller
  • Skrill.

Czy Fuksiarz to legalny bukmacher? 

Nic dziwnego że wiele osób w internecie zadaje pytanie, czy Fuksiarz to jest legalny bukmacher. Wzrost liczby zapytań o tę kwestię można postrzegać jako dobry znak. Po pierwsze gracze są świadomi zagrożeń grania u nielegalnych podmiotów, a po drugie wejście Fuksiarza na rynek odbiło się szerokim echem. Chcemy raz na zawsze rozwiać wszystkie ewentualne wątpliwości. Bukmacher Fuksiarz prowadzi swoją działalność na podstawie uzyskanej licencji od Ministerstwa Finansów. Zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych otrzymał dokładnie w grudniu 2020 r.. Zakłady bukmacherskie Fuksiarz działają więc zgodnie z polskim prawem, dlatego zachęcamy do rejestracji.

Fuksiarz Nowy Legalny Bukmacher Online 

Kiedy wchodzi na rynek nowy bukmacher branża bukmacherska bacznie obserwuje nowego konkurenta. My również jesteśmy ciekawi, jak potoczy się historia Fuksiarza i czy zostanie on jednym z najlepszych bukmacherów na polskim rynku. Na tę chwilę możemy powiedzieć, że start Fuksiarza wydaje się obiecujący. Bukmacher w najbliższym czasie ma wypuścić swoją dedykowaną aplikację mobilną. Z naszych informacji wynika, że Fuksiarz skupi się tylko na sferze online i nie zamierza ruszać z lokalami stacjonarnymi. Czy bukmacher przygotuje atrakcyjny bonus powitalny i udostępni dedykowany bonus kod Fuksiarz? Tego najprawdopodobniej dowiemy się już wkrótce.

Ile trwa rejestracja w Fuksiarzu?

Fuksiarz ma prosty formularz rejestracyjny, którego wypełnienie nie powinno trwać więcej niż ok. 2 minuty. W Fuksiarzu zarejestrujesz się bez dowodu.

Czy Fuksiarz oferuje bonus na start?

Tak. Po założeniu konta gracza w serwisie bukmacherskim fuksiarz.pl otrzymasz atrakcyjny bonus powitalny.

Jaki jest kod promocyjny Fuksiarz?

Bukmacher Fuksiarz nie wymaga podania żadnego kodu promocyjnego podczas rejestracji, by odebrać bonus na start.

Czy każdy może odebrać bonus Fuksiarz?

Tak, uprawnieni są wszyscy, którzy rejestrują swoje konta w serwisie bukmacherskim fuksiarz.pl.

betsson

Betsson

bet at home

Bet-at-home

unibet

Bukmacher Unibet

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer