bet at home

Bet-at-home

Bet-at-home jest znanym i lubianym bukmacherem, który istnieje na rynku od około 20 lat. Daje swoim użytkownikom możliwość obstawiania nie tylko zakładów bukmacherskich, ale również gry kasynowe. Trzeba przyznać, że operator oferuje duży wybór zakładów bukmacherskich, a w tym zakłady na żywo oraz świetne promocje i bonusy.

Czy Bet-at-home jest legalny? 

Bet-at-home to bukmacher działający za granicą, który nie posiada polskiej licencji na działalność. Po wprowadzeniu nowelizacji ustawy hazardowej, aby w sposób zgodny z prawem, prowadzić działalność hazardową, należy uzyskać specjalne zezwolenie od Ministra Finansów. Bet At Home jak do tej pory nie wystąpił z prośbą o przyznanie tejże licencji. Można więc wywnioskować, że gra u niego jest nielegalna. Oficjalna strona www bukmachera szybko została dodana do rejestru stron zakazanych, a więc dostęp do jego oferty został zablokowany.

Konsekwencje prawne za grę w Bet-at-home? 

Gracze zakładów bukmacherskich i kasyn muszą mieć świadomość, że za grę w serwisach bukmacherskich, które nie posiadają polskiej licencji, grożą konsekwencje prawne. Według prawa polskiego ten czyn stanowi przestępstwo skarbowe. Jest więc ścigane przez Izbę Skarbową i zagrożone jest grzywną w wysokości 120 stawek dziennych oraz sumy wpłaconych stawek oraz wygranych. 

Historia bukmachera Bet-at-home

Bukmacher Bet-at-home w internecie popularnie nazywany jest BAH, co jest skrótem od pierwszych słów trzyczłonowe nazwy. Firma ma dwóch założycieli – Franza Omera i Johana Dickingera. Bet-at-home został założony. Z początku oferował głównie zakłady bukmacherskie. Bet-at-home jest członkiem grupy „BetClic Everest Group”. Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że akcje omawianej spółki są notowane na giełdzie papierów wartościowych we Frankfurcie. W lutym 2017 roku akcje bukmachera Bet-at-home zostały włączone także do indeksu giełdowego SDAX, czyli indeksu skupiającego akcje 50 małych i średnich spółek.

Bonusy i oferta promocyjna w bukmacherze Bet-at-home

Bukmacher Bet-at-home przez długą obecność na rynku zrozumiał, jaki jest najlepszy sposób na pozyskanie największej liczby klientów. Chodzi tu oczywiście o bonusy bukmacherskie. Im wyższe i bardziej atrakcyjne promocje, tym większe grono zainteresowanych ofertą bukmachera. Bet-at-home również przygotował bonus na start oferowany początkującym graczom, którzy dopiero co postanowili zarejestrować u niego swoje konto bukmacherskie. 

Bonus powitalny w Bet-at-home miał wartość 50% pierwszego depozytu do 350 PLN lub (z okazji większych imprez sportowych) do 850 złotych. Biorąc pod uwagę legalnych bukmacherów na rynku, taka oferta nie wydaje się zbyt atrakcyjna. Niektóre zakłady bukmacherskie oferują o wiele wyższe bonusy, które wynoszą nawet ponad 1000 zł. 

Bukmacher Bet-at-home – podsumowanie

Pisząc o bukmacherze Bet-at-home, mamy nieodparte wrażenie, że zaczyna tracić swój blask sprzed laty, kiedy to święcił największe triumfy i był uznawany za jednego z najlepszych firm bukmacherskich na rynku. Na tę chwilę jego oferta wydaje się być przereklamowana, choć nadal odznacza się bogatą ofertą e-sportową, funkcjonalną aplikacją bukmacherską, przyzwoitymi bonusami i promocjami.

Przeczytaj artykuł o bukmacherze Betsson.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer