bonuskod

Zakład bez ryzyka. Na czym polega? Jaki bukmacher ma najlepszy cashback?

W zakładach bukmacherskich jedną z najczęściej wyszukiwanych promocji przez graczy jest zakład bez ryzyka. Dlaczego jest on tak wyjątkowy? Pozwala typerom na znacznie więcej swobody podczas gry, więc nic dziwnego, że zarówno nowi użytkownicy, jak i starzy wyjadacze bardzo lubią ten rodzaj bonusu. Możecie go znaleźć również pod terminem “cashback” choć polscy bukmacherzy używają częściej zwrotu “zakład bez ryzyka”. Przyjrzyjmy się bliżej temu bonusowi.

Co to jest zakład bez ryzyka?

Ten bonus bukmacherski daje możliwość zwrócenia stawki za nietrafiony kupon. Jeżeli wytypujesz kilka zdarzeń i przypuśćmy, że część meczów nie trafisz, bukmacher zwróci Ci pieniądze. W przypadku zwyczajnych zakładów nasza stawka przepada i to buk wychodzi zwycięsko, ale dzięki zakładowi bez ryzyka otrzymujemy zwrot środków. Bukmacherzy określają z góry maksymalną kwotę, którą zobowiązują się zwrócić w przypadku nietrafionego zakładu. Dzięki temu jeszcze przez postawieniem kuponu, wiemy na ile możemy sobie pozwolić.

Jak funkcjonuje zakład bez ryzyka?

W zależności od bukmachera inaczej mogą wyglądać kwoty tego bonusu, jednak sposób działania jest raczej zazwyczaj ten sam. Możemy jednak zauważyć pewną tendencję na polskim rynku bukmacherskim. Mianowicie część operatorów oferuje zakład bez ryzyka jako dodatek to swojej oferty powitalnej, a inni ją na nim opierają. Zakład bez ryzyka pozwala na większą swobodę na początku swojej przygody z bukmacherem. Dzięki niemu otrzymujemy zwrot stawki nawet w przypadku przegranego kuponu. Nie trzeba więc się przejmować, że stracimy nasze pieniądze, bo i tak wrócą one na nasze konto. Gracze z dłuższym stażem w zakładach wykorzystują cashback jako okazję do zagrania o znacznie większą wygraną. Mogą sobie na to pozwolić, bo nawet gdy im się nie uda, dostaną swoje pieniądze z powrotem.

Jak otrzymam zakład bez ryzyka?

Przede wszystkim trzeba zacząć od tego, że konieczna będzie rejestracja nowego konta. Wystarczy odszukać takiego, który ma w swojej ofercie zakład bez ryzyka. Nie będzie to problem, bo proponuje go kilku polskich operatorów i jeżeli ktoś tylko ma ochotę, może skorzystać z każdej tego typu promocji bukmacherskiej. Należy zwrócić uwagę na podatek od zakładów pobierany przez państwo, więc radzilibyśmy wpłacić nieco więcej na start, żeby w pełni móc wykorzystać zakład bez ryzyka. Po założeniu konta u bukmachera to pierwszy zakład jest tym bez ryzyka. Jeśli trafimy, wygrana wędruje na nasze konto. Jeśli przegramy, pieniądze wracają do nas. Warto skorzystać z takiej oferty.

Jak bukmacher rozlicza zakład bez ryzyka?

Kiedy już wiesz, co chciałbyś postawić przy pierwszej próbie, wrzuć wybrane wydarzenia na kupon i postaw odpowiednią kwotę. Gdy wszystkie mecze zostaną zakończone, kupon będzie mógł być rozliczony. Jeśli trafiliśmy wszystkie zdarzenia z kuponu, możemy cieszyć się z wygranej. Jednak jeśli któreś z nich wytypowaliśmy błędnie, otrzymujemy z powrotem postawioną sumę. W zależności od bukmachera możemy wtedy otrzymać zwrot na konto główne i wtedy pieniądze należą do nas lub na konto bonusowe. W tym drugim przypadku trzeba będzie dokonać obrotu określonego w regulaminie, więc warto się z nim zaznajomić jeszcze przed postawieniem zakładu.

Zakład bez ryzyka – opinie użytkowników

Jeśli wierzyć grupom na portalach społecznościowych, gracze bardzo często szukają okazji do zagrania bez ryzyka. Część uważa to za idealną opcję na rozpoczęcie zakładów u danego bukmachera, a inni po prostu widzą w tym okazję do zarobienia większej kwoty. Przecież w najgorszym przypadku otrzyma się zwrot na swoje konto. Zakład bez ryzyka daje sporą swobodę dlatego typerzy tak bardzo lubią ten bonus.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer