Fuksiarz kod bonusowy

Pod koniec 2020 roku do grona legalnych polskich bukmacherów dołączył nowy gracz. To Fuksiarz, który już niedługo zamierza nieźle namieszać w branży i stworzyć poważną konkurencję dla reszty stawki. Plany są duże i bukmacher Fuksiarz ewidentnie ma pomysł na oryginalną ofertę. Co warte podkreślenia, jest to w całości polska firma, czym już się wyróżnia na tle pozostałych bukmacherów. Zobaczmy czy warto się zarejestrować w Fuksiarzu i jakiego bonusu możemy oczekiwać na start?

Legalny bukmacher Fuksiarz

Na wstępie zaznaczmy, że fakt iż Fuksiarz dołączył do reszty bukmacherów nie wynika z przypadku. Przedstawiciele sumiennie i intensywnie ubiegali się o wymaganą licencję na prowadzenie zakładów i wreszcie się udało. W grudniu 2020 roku Fuksiarz stał się legalnym polskim bukmacherem. Z kolei w marcu 2021 została już uruchomiona oficjalna strona internetowa Fuksiarza. Z polskim kapitałem i ambitnymi planami, chce podbić rynek zakładów bukmacherskich. Czy jest na to szansa? Przekonajmy się czy bonus powitalny Fuksiarza może nas zachęcić do założenia konta.

Kod bonusowy Fuksiarz

Bukmacher Fuksiarz już opracował swój bonus na start. Żeby go uzyskać potrzebny będzie kod bonusowy, który Fuksiarz przyznaje każdemu graczowi, który założy nowe konto w serwisie. W Fuksiarz.pl kod bonusowy dla graczy przypisywany jest automatycznie do profilu użytkownika zaraz po rejestracji. Nie trzeba więc przeszukiwać internetu w poszukiwaniu kodu, który podwyższy bonus na start Fuksiarz. Ten bukmacher postanowił przyznać każdemu typerowi dostęp do najlepszej możliwej oferty. Jest to na pewno ciekawy zabieg, który może zachęcić graczy do skorzystania z oferty.

fuksiarz kod promocyjny

Bonus powitalny od Fuksiarza

Fuksiarz zdecydował się na oryginalny bonus na start dla nowych graczy. Jest to cashback, czyli inaczej zakład bez ryzyka. W Fuksiarzu wynosi on 50% do 500 PLN, a środki wracają od razu na konto główne. Na czym polega cashback? Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład, obstawiając na fuksiarz.pl, bukmacher zwróci Ci połowę postawionej sumy. Te pieniądze nie są objęte żadnymi warunkami i można je natychmiast wypłacić na swój rachunek bankowy. Równie dobrze możesz także przeznaczyć środki na dalsze zakłady. Decyzja należy do Ciebie.

Co należy zrobić, żeby zagrać kupon kwalifikujący się do cashbacku? Musi to być zakład za co najmniej 20 złotych. Poza tym na kuponie powinny znajdować się minimum dwa zdarzenia z kursami 1,20 lub wyższymi. To tyle! Fuksiarz nie wymaga za wiele i każdy gracz musi to przyznać. Cashback w tym wydaniu jest bardzo łatwym i przyjemnym bonusem powitalnym. Nawet początkujący gracze nie powinni mieć problemu z jego wykorzystaniem. Warto założyć konto w Fuksiarzu i odebrać swój bonus powitalny.

cashback bonus fuksiarz

Promocje Fuksiarza

Bonus kod powitalny ma przyciągnąć do bukmachera nowych graczy. Jednak żeby podtrzymać ich zainteresowanie zakładami, konieczne będą promocje. W Fuksiarzu możemy liczyć na innowacyjne promocje, których nie znajdziemy nigdzie indziej. To dobry sposób, żeby dać się zauważyć na rynku i wyróżnić na tle konkurencji. Wielu graczy narzeka na to, że oferty bukmacherów tak naprawdę niewiele się między sobą różnią. Fuksiarz zmienia ten trend i wprowadza ciekawe nowości. Sprawdźcie sami.

Cashback bez końca w Fuksiarz.pl

Cashback kojarzy się przede wszystkim z bonusem na start. Czym jest jednak cashback bez końca? To promocja bukmachera Fuksiarz, która dedykowana jest zarejestrowanym już użytkownikom. Kupon ze zdarzeniami objętymi wspomnianą promocją wypadnie? Otrzymasz wtedy zwrot część zainwestowanej stawki. Cashback może sięgnąć nawet 50% wydanych na kupon środków. Większa ilość spotkań na kuponie zapewnia wyższy zwrot. Promocja nie będzie ograniczona czasowo, więc korzystać będzie można z niej zgodnie z nazwą – bez końca.

Early payout – jedyna taka promocja u polskich bukmacherów

Fuksiarz zaproponuje w swojej ofercie także funkcję early payout. Być może pamiętają ją byli użytkownicy największych europejskich bukmacherów, którzy zakończyli działalność w naszym kraju po nowelizacji ustawy hazardowej. Dotąd żaden bukmacher nie pokusił się o wprowadzenie takiej możliwości. Early payout to funkcja dzięki, której przy dwóch golach przewagi Twojego zespołu, zdarzenie na kuponie zostanie rozliczone jako wygrane. Późniejszy wynik nie zmieni kwestii statusu zdarzenia objętego tą promocją. Przykładowo, jeśli AC Milan wygrywa z Napoli 2:0 – funkcja early payout zalicza nasze zdarzenie jako wygrane. Nawet w przypadku odrobienia strat bądź wygranej Napoli, status zakładu nie ulegnie zmianie.

Mega Kursy – wygrywaj więcej

Pozycja obowiązkowa dla graczy, którzy lubią często obstawiać. Mega Kursy Boost to promocja, która pomoże im zwiększyć kurs całkowity na kuponie. Fuksiarz stworzył specjalną zakładkę, która pozwoli na szybsze odnalezienie najciekawszych zdarzeń z najwyższymi kursami na rynku. To znakomita opcja dla typera, który chciałby podnieść kurs zakładu, ale raczej nie chce dorzucać kolejnego zdarzenia do kuponu. W ten sposób ryzyko nie wzrasta, za to rośnie poziom ewentualnej wygranej.

mega-kursy-boost

Fuksiarz zakłady bukmacherskie

Sama oferta zakładów wygląda całkiem obiecująco. Zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę, że Fuksiarz dopiero zaczyna swoją przygodę jako legalny bukmacher. Mamy do dyspozycji bardzo dużo zdarzeń z różnych dyscyplin i ciekawe kursy, które mogą nam zagwarantować wysokie wygrane. Nieźle prezentuje się oferta zakładów na żywo i widać, że Fuksiarz przykuł do niej sporą uwagę. Dodatkowym atutem są zakłady na gry karciane, co stanowi korzyść dla graczy, ponieważ mogą obstawiać w dowolnym momencie dnia lub tygodnia. Dołącz do Fuksiarza i przekonaj się o jego znakomitej ofercie.

FAQ

Czy Fuksiarz kod bonusowy jest już dostępny?

Bukmacher Fuksiarz przyznaje kod bonusowy każdemu nowemu graczowi. Wystarczy, że dokonasz rejestracji, a kod zostanie automatycznie przypisany do Twojego konta.

Co zyskuję z kodem bonusowym Fuksiarza?

Fuksiarz kod bonusowy umożliwia uzyskanie dostępu do pełnej oferty Fuksiarza, wliczając w to jego bonus powitalny oraz wszystkie promocje.

Czy każdy może odebrać bonus w Fuksiarzu?

Tak. Bonus w Fuksiarzu przysługuje każdemu nowemu użytkownikowi, który założy konto.

Jak długo trwa proces rejestracji w Fuksiarzu?

Chcąc założyć konto w Fuksiarzu, zarezerwuj sobie kilka minut. Szybka rejestracja pozwala na założenie konta bez dowodu tożsamości.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer